Sıkça Sorulan Sorular Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018

Sıkça Sorulan Sorular


Soru    : Yanlışlıkla almış olduğum sıra işlemini nasıl iptal edebilirm?
Cevap : Sıra işlemin iptali, aynı gün içinde hastanemiz sıra aldığınız poliklinikte diğer günler için ise hastanemiz bilgi işlem merkezinden iptalini yaptırabilirsiniz.......

Soru    : Telefonla randevu nasıl sıra alabilirim ?
Cevap :

Randevu nasıl alınır?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.

182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

Hangi doktordan randevu talep ediyorsa asistana bildirir.

Seçimini yaparak randevusunu alır.

Randevu nasıl iptal edilir?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır.

182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

NOT:HASTALARIMIZ KENDİSİNE VERİLENEN RANDEVU ZAMANINDAN 30 DAKİKA ÖNCE HANGİ POLİKLİNİĞE SIRA ALDILAR İSE O POLİKLİNİĞE BAŞVURUR.

Soru    : Nasıl Kayıt Yaptırmalıyım?
Cevap :Hastanemize müracat edip muayene olmalısınız yada istediğiniz polikliniğe gidip poliklinik sekreterinden sıranızı alabilirsiniz.

Soru    : Hastane tanıtım kartı ile nasıl sıra alabilirim?
Cevap :HPoliklinik önlerindeki kiosklardan kartınızı yavaşça aşağı yukarı çekerek sıranızı alabilirsiniz. Sıranızı aldıktan sonra isminiz ve sıra numaranız kapı üzerindeki ekranlardan adınızı kontrol ediniz. 

Paylaş